Generalnym Dystrybutorem Systemów wentylacyjnych LUNOS jest firma Iglotech

 

Iglotech to Spółka założona i z sukcesem prowadzona przez 25 lat przez panów Leszka Bystrzyckiego i Rafała Ostrowskiego. Firma powstała i nieprzerwanie działa z siedzibą w Kwidzynie. Dzięki konsekwentnej polityce następuje stała jej ekspansja, której towarzyszy ciągłe doskonalenie struktur oraz wzrost zatrudnienia.

Profesjonalizm świadczonychusług potwierdzony został certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001. Spółka stale pracuje nad poprawą komunikacji z Klientami, wciąż szuka najlepszych rozwiązańi starając dopasować do ich oczekiwań dąży do tego by być liderem w branży, który może zaproponować najlepszeprodukty w jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi.

Misja
Iglotech dostarcza na terenie Europy kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne produkty oraz najwyższy poziom obsługi i doradztwa technicznego, stając się dzięki temu zaufanym partnerem swoich klientów.

Wizja
Iglotech nieustannie doskonali swoje umiejętności i zdolności oraz gromadzi zasoby i usprawnia procesy, niezbędne do ciągłego i dynamicznego wzrostu, umożliwiającego dotarcie do coraz większego grona klientów i dostarczenie optymalnych rozwiązań, które tym samym zapewnią im najlepsze z możliwych korzyści.

 

Dowiedz się więcej o ofercie Iglotech!

Zapoznaj się z aktualną ofertą

Pobierz katalog
Light.png