O nas

LUNOS - od dziesięcioleci ta nazwa jest synonimem jakości, innowacji i niezawodności. Jako lider światowego rynku rozproszonej domowej wentylacji, dokładnie znamy potrzeby klientów i wdrażamy coraz nowsze rozwiązania.

Nasz doświadczony zespół inżynierów stale pracuje nad rozwojem nowych urządzeń, tak aby były coraz bardziej efektywne. Wprowadzamy na rynek niezawodne systemy wentylacyjne, które wyznaczają trendy w wymianie powietrza w mieszkaniach i innych budynkach, w których przebywają ludzie. Wysoka skuteczność systemów LUNOS sprawia, że są one rozpoznawalne na całym świecie. Nasze urządzenia ciągle poszerzają grono swoich odbiorców, obecnie instalowane są w ponad 30 krajach.

Wśród naszych klientów znajdują się firmy specjalizujące się w stawianiu domów, spółdzielnie mieszkaniowe, projektanci, a także hotele i przedsiębiorstwa usytuowane na całym świecie. Nasze systemy są przygotowane do instalacji w budynkach, niezależnie od ich rozmiarów, przeznaczenia czy etapu inwestycji. Produkty LUNOS są zaprojektowane tak, by zużywać jak najmniej energii, a jednocześnie generować jak najwięcej korzyści dla użytkownika końcowego. Udało nam się opracować rozwiązania na każdy budżet i dla niemal każdego zastosowania.

Zapoznaj się z aktualną ofertą

Pobierz katalog
Light.png