Dni Otwarte z wentylacją LUNOS

Na przełomie czerwca i lipca w oddziałach Iglotech odbyły się Dni Otwarte, na które, podobnie jak w zeszłym roku, zaprosiliśmy klientów na wspólne grillowanie. Na naszym wydarzeniu prezentowaliśmy Systemy LUNOS ego i Silvento EC.

Na przełomie czerwca i lipca w oddziałach Iglotech odbyły się Dni Otwarte, na które, podobnie jak w zeszłym roku, zaprosiliśmy klientów na wspólne grillowanie. Na naszym wydarzeniu prezentowaliśmy Systemy LUNOS ego i Silvento EC. Nasze spotkania z Klientami rozpoczęły się w siedzibie firmy w Kwidzynie, następnie kolejno zapraszaliśmy na oddziały w Bydgoszczy, Gdyni, Grudziądzu, Toruniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie i Wrocławiu. Dni Otwarte przyciągnęły ponad 350 firm (535 osób) ze wszystkich rejonów Polski. 
Dni Otwarte to jeden z naszych ważniejszych projektów. Pozwala nam na spotkanie się z naszymi Klientami, poznanie opinii, doświadczeń oraz zaprezentowanie nowości produktów. Dziękujemy wszystkim, którzy nasz odwiedzili i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok na kolejnym takim wydarzeniu.

 
 

Zapoznaj się z aktualną ofertą

Pobierz katalog
Light.png