Marka roku 2019 w Niemczech!

LUNOS Lüftungstechnik został wybrany marką handlową roku 2019 w ogólnokrajowym badaniu, na które Plus X Award wezwało branżę do głosowania na swoje ulubione marki. Ta specjalna nagroda Plus X Award honoruje marki, które wnoszą szczególny wkład - w tym przypadku we współpracy z branżą.

LUNOS Lüftungstechnik GmbH für Raumluftsysteme z Berlina został wybrany marką handlową roku 2019 w krajowym badaniu, na które Plus X Award wezwało branżę do głosowania na swoje ulubione marki. Ta specjalna nagroda Plus X Award honoruje marki, które wnoszą szczególny wkład - w tym przypadku we współpracy z branżą.

Ta współpraca między producentami a handlem staje się coraz ważniejsza - również po to, aby móc zadowolić klientów. Donat Brandt, prezes Plus X Award, podkreśla, jak ważna jest nagroda dla najlepszej specjalistycznej marki rzemieślniczej, ponieważ kierownictwo tej firmy zrozumiało wartość rzemiosła, a kierownicy sprzedaży również działają bardzo odpowiedzialnie i we współpracy z rzemiosłem.

W 2019 r. Następujące marki otrzymały nagrodę „Handlowa marka roku”:

Ogrzewanie: Buderus
Sanitarne: Kludi
Wentylacja: LUNOS
Klimat: Mitsubishi
Ta nagroda jest szczególnie cenna dla LUNOS, dlatego chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy głosowali na LUNOS Marką Handlową Roku 2019!

Zapoznaj się z aktualną ofertą

Pobierz katalog
Light.png